top of page

Gry w klasie

Zaktualizowano: 26 lip 2020

Gimkit to platforma do gier w klasie lub w domu, w której uczniowie rywalizują ze sobą lub w grupach odpowiadając na pytania na swoich urządzeniach elektronicznych. Jest możliwość tworzenia własnych quizów, importowania materiałów, które już utworzyłeś w Quizlet, lub przesłania pliku CSV.


Możesz użyć Gimkita do oceny formatywnej lub wprowadzić temat i sprawdzić zrozumienie.


A jeśli chcesz go wykorzystać do pracy domowej po prostu ustal termin ukończenia go przez uczniów we własnym tempie.


Najbardziej atrakcyjną i wyróżniającą cechą w porównaniu do innych narzędzi jest to, że w Gimkit zarabiasz fikcyjne pieniądze zamiast punktów. Pieniądze zarobione w aplikacji można wykorzystać do poprawy wyników gry.


Dynamika gry Gimkit jest bardzo atrakcyjna dla studentów. Utrzymuje uważność i motywację, a także wymaga stosowania strategii, aby uzyskać najlepsze wyniki.


Uczniowie mogą grać indywidualnie, konkurować ze sobą, grać w zespole lub grać w grupie. Ciekawą opcją jest możliwość zorganizowania rozgrywek między uczniami, niczym mistrzostwa w piłce nożnej.


Nauczyciele mogą pobierać szczegółowe raporty z osiągnięć swoich uczniów.


Dostępne są dwie wersje: darmowa i płatna. Wersja darmowa jest dosyć ograniczona jednak jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy można się zarejestrować z różnych adresów mailowych.


www.gimkit.com197 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page